CITY TRIATHLON BRATISLAVA 2012

Hlavné mesto Bratislava sa prvý júnový týždeň 2012 zaradí medzi ďalšie mestá vo svete, ktoré organizujú vrcholné triathlonové podujatie.

 

Po úspešnej organizácii medzinárodných pretekov Realiz Asics Triathlon v roku 2009 a historicky prvého európskeho pohára v triathlone na Slovensku v roku 2010, pripravil REALIZ sport team ďalší ročník medzinárodných pretekov City Triathlon Bratislava 2012!

 

Našim cieľom je dosiahnuť, aby sa toto podujatie stalo športovým podujatím roka 2012 a aby sa Bratislava stala nielen dejiskom európskeho pohára v triatlone, ale aj dejiskom majstrovstiev Európy a svetového pohára.

 

Vďaka kvalite predošlých ročníkov triatlonových pretekov v Senci, kde štartujúca svetová triatlonová špička prejavila veľkú spokojnosť, očakávame aj na City Triathlon Bratislava vysokú účasť špičkových pretekárov. Trať každej časti pretekov bude mimoriadne atraktívna, či už z pohľadu divákov alebo z pohľadu pretekárov. 


CITY TRIATHLON BRATISLAVA 2012
CITY TRIATHLON BRATISLAVA 2012
CITY TRIATHLON BRATISLAVA 2012
CITY TRIATHLON BRATISLAVA 2012

 

MOŽETE SA TEŠIŤ NA

plaveckú časť pretekov v atraktívnom areáli jazera Kuchajda 

cyklistickú trať mestskou časťou Nové mesto 

bežeckú trať cez Polus City Center a v atraktívnom areáli jazera Kuchajda.

 

Samozrejme nechceme zabudnúť ani na našich najmenších, pre ktorých bude pripravený bohatý športovo - rozprávkový program:

 

triathlon v areáli bratislavskej Kuchajdy vo viacerých vekových kategóriách 

sprievodné programy ako nafukovací hrad alebo maľovanie na tvár 

veľa ďalších atraktívnych sprievodných súťaží  a atrakcií

 

Na podujatí sú tak vítané celé rodiny, ktoré s nami strávia príjemný deň na čerstvom vzduchu. Neodmysliteľnou súčasťou pretekov sú moderátori Vlado Baron a Matej „Sajfa“ Cifra, ktorí vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru.