O PODUJATí

 

SUPER ŠPRINT FTVŠ

 

Už druhý krát v rade bude Bratislava otvárať triatlonovú sezónu na nábreží Dunaja pretekmi s názvom SUPER ŠPRINT FTVŠ 2018, ktoré pripravuje agentúra Be Cool v spolupráci s Prestigio Realiz teamom. Preteky budú súčasťou Česko-slovenského pohára najvyššej kategórie.

 

Fanúšikovia triatlonu sa môžu tešiť na kompletnú juniorskú a seniorskú česko-slovenskú špičku na čele s olympionikom a minuloročným víťazom Janom Čelustkom. Samozrejme na štarte nebudú chýbať ani ďalší poprední zahraniční triatlonisti z Maďarska, Poľska, Ruska...

 

Domáci fanúšikovia sa môžu tešiť na našu najúspešnejšiu triatlonistku Romanu Gajdošovú, ktorá sa minulý rok umiestnila v Top 10 na svetovom pohári. Preteky sú určené nie len pre vrcholových atlétov, ale predovšetkým pre hobby pretekárov, triatlonových nováčikov a všetkých, ktorí by si chceli vyskúšať tento jedinečný formát pretekov. V sobotu sa môžete tešiť na eliminačné súboje všetkých vekových kategórií od 6 rokov. Program vyvrcholí v nedeľu, finálnymi súbojmi tých najlepších.

 

SUPER ŠPRINT FTVŠ 2017
SUPER ŠPRINT FTVŠ 2017
SUPER ŠPRINT FTVŠ 2017
SUPER ŠPRINT FTVŠ 2017

MÔŽETE SA TEŠIŤ NA:


SUPER ŠPRINT FTVŠ, ktorým odštartujeme trilógiu podujatí, ktoré organizujeme v spolupráci s agentúrou Be Cool.

  • SUPER ŠPRINT FTVŠ 28.4 -29.4.2018  (Bratislave)
  • Karpatský triatlon 23.6-24.6.2018 (Lozorno)
  • Domaša triatlon 27.8-28.8.2018 (Dobrá)

SUPER ŠPRINT FTVŠ sa bude konať v areáli  FTVŠ UK v Bratislave, kde má svoju základňu aj triatlonový klub Prestigio Realiz team.

 

Na podujatí sú vítané rodiny s deťmi, ktoré tu môžu prežiť vzrušujúci športový deň v priateľskej atmosfére s množstvom zábavy a napínavých triatlonových súbojov.
Neodmysliteľnou súčasťou pretekov budú aj moderátori Vlado Barón, ktorí podujatiu dodajú nezabudnuteľnú atmosféru.